Wyszukiwarka
Ogloszenie1

Palniki i kotły na pelet - wygoda za przystępną cenę, więcej...

Piecyki na pellet Cadel - już od 4150 pln netto  więcej...

Towar dostarczamy na terenie całego kraju   więcej...

Kocioł Lazar 
Automatyka czyszczenia kotła i palnika.  
więcej...


Pellet Standard -  od 1000 zł/t brutto więcej...

Brykiet kominkowy

Proponujemy bardzo dobry materiał opałowy, który z powodzeniem może zastąpić innego rodzaju paliwa. Brykiet kominkowy to regularny blok powstały na bazie sprasowanego materiału oraz opcjonalnego lepiszcza. Przygotowywany jest na bazie takich składników jak: trociny, torf, miał, węgiel drzewny, słoma, które w różnych proporcjach są dobierane. Najczęściej występują w postaci bloku o przekroju kołowym bądź prostokątnym. Proponowane przez nas wyroby świetnie nadają się do użytkowania w piecach c.o. , minkach, paleniskach, a nawet kotłach grzewczych i piecach piekarniczych. Wyroby nie powodują korozji urządzeń ani osadzania się popiołu i sadzy. Ponadto nie powoduje zabrudzeń w czasie użytkowania. 


Kostka RUF

Gotowy do użytkowania produkt w bardzo poręcznej formie kostki. Odznacza się dużą twardością oraz wysoką kalorycznością. Powstaje na bazie tylko i wyłącznie czystych trocin.


Polano

Śladowa zawartość pyłu determinuje wysoką kaloryczność oraz bardzo dobrą wydajność produktu. Zapewnia długi okres wypalania i nie przyczynia się do znaczących zanieczyszczeń.


Pini Kay

Powstały na bazie trociny liściastej dębowej produkt charakteryzuje się specyficznym wyglądem. Charakterystyczna budowa wpływa na lepsze i wydajniejsze wypalanie brykietu.

 

powered by AdvaCMS