Wyszukiwarka
Ogloszenie1

Palniki i kotły na pelet - wygoda za przystępną cenę, więcej...

Piecyki na pellet Cadel - już od 4150 pln netto  więcej...

Towar dostarczamy na terenie całego kraju   więcej...

Kocioł Lazar 
Automatyka czyszczenia kotła i palnika.  
więcej...


Pellet Standard -  od 1000 zł/t brutto więcej...

Pelet

Pelet czyli granulat drzewny to paliwo przyjazne dla środowiska i jednocześnie łatwe w transporcie i magazynowaniu. Pelet ma niską zawartość wilgoci, popiołów i substancji szkodliwych dla środowiska, nadaje się do wykorzystania w małych instalacjach, takich jak kotłownie w domkach jednorodzinnych. Pelet jest bezpieczny-nie ma tendencji do samozapłonu w czasie magazynowania. Polecamy prawdziwie rewolucyjny materiał opałowy. Pelet powstaje ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem, bez udziału żadnych chemicznych substancji klejących, odpadów drzewnych, takich jak: wióry, trociny, zrębki. Występuje w postaci granulatu w formie walców o średnicy 6 lub 8 mm. Produkt odznacza się wysoką jakością opałową oraz bardzo dobrą kalorycznością. W procesie spalania ulega niemal całkowicie wypaleniu, dzięki czemu pozostaje tylko niewielka ilość popiołu. W ten sposób przyczynia się do mniejszej awaryjności pieców i kotłów, które nie wymagają nadmiernego czyszczenia. Spalanie peletu nie powoduje dodatkowej emisji CO2, ponieważ ilość dwutlenku węgla powstająca przy spalaniu jest równa tej, którą w procesie fotosyntezy pobierają rośliny posadzone na miejscu spalonych. Pelet produkowany jest z odpadów drzewnych, zatem jego produkcja przyczynia się do zmniejszania problemu zagospodarowania odpadów i zużycia paliw kopalnych. Popiół uzyskany ze spalania peletu drzewnego może być wykorzystywany jako nawóz. Dodatkowym atutem tego paliwa jest łatwość zastosowania, a także niewielkie nakłady finansowe związane z jego wykorzystywaniem. W naszej ofercie dostępny jest w konfekcjonowanych opakowaniach, nie sprawiających trudności w przechowywaniu. 


Pellet z Barlinka


Materiał opałowy wyjątkowo przyjazny dla środowiska. Spełnia normy DIN Plus i ENplus A1 i zapewnia komfort użytkowania. Produkt dostępny jest w wygodnych opakowaniach 25 kg oraz wyjątkowo atrakcyjnej cenie.Standard

Materiał opałowy  przyjazny dla środowiska. Spełnia normy DIN i zapewnia komfort użytkowania. Pelet występuję w wersji średnic 6 i 8 mm, dostępny jest w wygodnych opakowaniach oraz przyjaznej cenie.


Power pelet


Nowy pelet z Barlinka  produkowany wyłącznie z drewna liściastego, surowiec selekcjonowany. Spełnia normy DIN Plus i ENplus A1. Pakowany w wygodne worki wentylowane po 15kg. 
Light

Pellet produkowany z trociny iglastej. Spełnia normy DIN i zapewnia komfort użytkowania. Produkt dostępny jest w wygodnych opakowaniach oraz dobrej cenie.


Olimp


Wysokokaloryczny pelet , doskonale sprawdza się do użytkowania na potrzeby domowe. Posiada certyfikaty DIN Plus i ENplus A1. Spala się do końca. Zapewnia przez długi czas ciepło dzięki dużej kaloryczności.


Pellet Premium


Wysokiej jakości opał bazujący na naturalnym materiale. Odznacza się bardzo dobrymi parametrami.Spełnia normę DIN. Zapewnia płynną pracę pieców bądź kotłów. Doskonale się wypala.

 

 

powered by AdvaCMS