Wyszukiwarka
Ogloszenie1

Palniki i kotły na pelet - wygoda za przystępną cenę, więcej...

Piecyki na pellet Cadel - już od 4100 pln netto  więcej...

Towar dostarczamy na terenie całego kraju   więcej...

Kocioł Lazar Pellet Focus21 - Promocja! już od 7950zł
Automatyka czyszczenia kotła i palnika.  
więcej...


Pellet Standard - już od 900 zł/t brutto więcej...

Jak dojechać

 

Ciele k.Bydgoszczy
ul. Toruńska 8
86-005 Białe Błota


tel. 52/581 96 94, 0-667 688 009

handel@neotermo.pl

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 900 - 1700

Sobota
900 - 1200


 W dniach 29.06 - 07.07.2018 firma NeoTermo bedzie nie czynna.

Za utrudnienia przepraszamy.Dojazd do naszej firmy:

1. Wjazd od strony Bydgoszcz, ul. Jana Pawła II, Toruń na drogę serwisową jest możliwy jedynie z drogi nr 25 (proszę kierować się na Konin/Inowrocław), należy skręcić na światłach w Stryszku. Przed światłami jest drogowskaz kierujący na miescowości: Przyłeki, Zielonka, Ciele.
2. Możliwe wjazdy na drogę serwisową na węźle drogowym Białe Błota w miejscach:
- od strony Poznania kierować się zjazdem z S5 na Warszawę - będzie 
drogowskaz kierujący na miescowości: Ciele, Zielonka, Kruszyn Kraj., Lipniki.
- od strony Szczecina kierować się zjazdem jak na Poznań - nie wjeżdżać, dalej jechać prosto będzie zjazd na Bydgoszcz - nie wjeżdżać, dalej jechać prosto i za ok. kilkaset metrów będzie wjazd na drogę serwisową oznaczoną drogowskazem, który kierować będzie na miejscowości: Ciele, Zielonka, Kruszyn Kraj., Lipniki.
- od strony Bydgoszczy, ul. Szubińska, dojechać do miejscowości Białe Błota, dalej kierować się zjazdem na Warszawę, dalej jechać prosto i za ok. kilkaset metrów na wysokości firmy Juan będzie wjazd na drogę serwisową oznaczoną drogowskazem, który kierować będzie na miejscowości: Ciele, Zielonka, Kruszyn Kraj., Lipniki.
- od strony Bydgoszczy, ul. Szubińska, na końcu wiaduktu skręcić w lewo i kierować się na miejscowość Trzciniec, przez Trzciniec proszę jechać z pierwszeństwem przejazdu, po kilku kilometrach dojeżdżacie Państwo do miejscowści Ciele. Droga z Trzcińca przecina się z drogą S5 (przejazd pod wiaduktem) i łączy się z drogą serwisową, na skrzyżowaniu ze znakiem STOP proszę skręcić w prawo, za ok. 300 m po lewej stronie znajduje się firma NeoTermo.Wyświetl większą mapę

powered by AdvaCMS