Wyszukiwarka
Ogloszenie1

Palniki i kotły na pelet - wygoda za przystępną cenę, więcej...

Piecyki na pellet Cadel - już od 4150 pln netto  więcej...

Towar dostarczamy na terenie całego kraju   więcej...

Kocioł Lazar 
Automatyka czyszczenia kotła i palnika.  
więcej...


Pellet Standard -  od 1000 zł/t brutto więcej...

O NeoTermo

Szanowni Państwo.

Aby umożliwić Państwu łatwy dostęp do biopaliw stałych stworzyliśmy firmę, której ambicją jest zapewnienie stałego dostępu do pellet i brykietu. Od 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty usługowe magazynowanie paliwa - produkt funkcjonuje pod nazwą PeletBank. W skrócie usługa polega na wykupie określonej ilości pelletu/brykietu w okresie letnim (ceny promocyjne) z możliwością sukcesywnego odbierania zakupionego towaru w sezonie jesienno-zimowym.
Nasze zadanie to także promocja alternatywnych źródeł ogrzewania w stosunku do paliw kopalnych oraz urządzeń do ich spalania: kotłów i palników na pellet, nagrzewnic na pelet, piecyków na pellet, piecokominków i kominków.

NeoTermo istnieje od 2006 roku i od tego też roku prowadzimy dystrybucję różnego rodzaju paliw opartych na biomasie takich jak: (pellety, pelety, brykiety, drewno kominkowe, podpałka, szczypa). Przez okres całego roku możecie się Państwo u nas zaopatrzyć w paliwa biomasowe do kotłów automatycznych, kominków i kotłów wrzutowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty:pellet, pelet, brykiet, podpałkę, drewno dostarczamy na terenie całego kraju.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również urządzenia grzewcze: kotły i palniki na pellet, nagrzewnice na pelet, kominki, piecokominki, piecyki na pelet. Jesteśmy przedstawicielem w regionie Bydgoszczy i Torunia tak uznanych firm na świecie jak: Eurofire, Orlański, HARK, MCZ, Xeoos, BlueFire.
Urządzenia grzewcze, które oferujemy posiadają zróżnicowaną moc, od 5 kW do 24 kW - kominki oraz od 16 kW do 700 kW - palniki pelletowe, kotły z palnikiem peletowym oraz nagrzewnice na pellet. Wymienione urządzenia instalujemy oraz serwisujemy, projektujemy także kotłownie większych mocy do 1MW.


Od ponad 7 lat jesteśmy użytkownikami kotła na pelety i z perspektywy czasu oceniamy wybór tego rodzaju źródła ogrzewania za jak najbardziej trafny. Oczywiście możecie Państwo liczyć na praktyczne porady z naszej strony w zakresie użytkowania kotła na pellety.
Z pewnością będziemy Państwa zachęcać do instalacji urządzeń grzewczych na biopaliwa stałe: pellet, brykiet w swoich domostwach, choćby z racji łatwiejszego obecnie dostępu do pelet, brykietów itp. niż było to jeszcze kilka lat wcześniej.

właściciel firmy NeoTermo
Mariola Karczewska Dudzic

powered by AdvaCMS