Wyszukiwarka
Ogloszenie1

Palniki i kotły na pelet - wygoda za przystępną cenę, więcej...

Piecyki na pellet Cadel - już od 4150 pln netto  więcej...

Towar dostarczamy na terenie całego kraju   więcej...

Kocioł Lazar 
Automatyka czyszczenia kotła i palnika.  
więcej...


Pellet Standard -  od 1000 zł/t brutto więcej...

Piecyki na pellet

 


MCZ

RED

MZ

Costa

Cadel

System kominowy  DARCO

Wygoda i piękno.

Piecyki na pellet to nowoczesne urządzenia grzewcze, funkcjonalne, automatyczne, o nowoczesnym wyglądzie przeznaczone do instalacji w salonach, pokojach. Urządzenia zapewnia nam pracę automatyczną (nawet wtedy kiedy nie ma nas w domu) a jednocześnie daje nam to co każdy inny kominek czyli możliwość bezustannego oglądania płomienia.

Materiały zastosowane w urządzeniach sa najwyższej klasy, perfekcyjne wykonanie oraz możliwość wyboru wielu wariantów kolorystycznych kafli, kamienia naturalnego, metalu pozwala dobrać wygląd urządzenia do naszego konkretnego wystroju danego pomieszczenia.

Zaawansowana technologia, niezwykła wydajność.
 
Piecyki na pellet poddają się programowaniu tak jak każde inne urządzenia grzewcze, mogą pracować w cyklu automatycznym lub manulanym w zależności od potrzeb użytkownika. Pellet, to doskonałe paliwo stałe, które właśnie umożliwia pracę piecyka w cyklu automatycznym. Pelet spada do komory spalania w której następuje jego całkowite spalanie do pyłu nie tworząc przy tym żadnych nagarów. Zastosowany tutaj system podawania i spalania peletu jest jednym z najbardziej doskonałych jeśli chodzi o tego typu paliwo. Ponadto zostają zachowane wszelkie normy czystości spalania narzucone dla paliw stałych, tlenek węgla produkowany przez piecyk na pelet zamyka się w naprawdę minimalnych wartościach. Tylko 0,04%, podczas gdy poziom ustalony przez międzynarodowe wytyczne DIN PLUS wynosi 0,12%.
Wszystkie funkcje piecyka mogą być sterowane przez praktyczy pilot. Piecyk można włączać, programować i wyłączać pozostając w wygodnym fotelu.
Wszystkie piecyki na pellet posiadają własny zasobnik na pelet, a jego pojemność wystarcza na grzanie przy jednarozawym zasypie do 40 godzin. Za sprawą wentylacji, przyrząd kontrolowany elektronicznie, dokonuje częściowego czyszczenia zasobnika w trakcie działania piecyka.
Dostęp do dużego pojemnika na popiół. Ponadto komora spalania może być wyłożona specjalnym materiałem Alutec® swoim jasnym kolorem nadaje płomieniowi niezrównaną jasność i naturalność.

Kilka rozwiązań ogrzewania pomieszczeń.
 
W szerokiej gamie piecyków na pellet dostępne są trzy wersje produktu. Modele powietrzne ogrzewają pomieszczenie, w którym znajduje się piecyk oraz pomieszczenia przyległe pod warunkiem, że nie ma pomiędzy nimi żadnych przeszkód np. drzwi.
Modele powietrzne z systemem DGP mogą, dzięki systemowi rur z gorącym powietrzem, ogrzewać także przyległe pomieszczenia, aż do osiągnięcia limitu ogrzewanej powierzchni.
Ostatnia odmiana automatycznych piecyków na pelet to urządzenia wyposażone w płaszcz wodny, umożliwiający ogrzewanie całego obiektu. Dodatkowo niektóre modele z płaszczem wodnym podgrzewają także wodę użytkową.

Active system. Standard we wszystkich urządzeniach na pellet MCZ.
 
Rozwiązanie inteligentne. Piecyk sam decyduje się na najlepsze działanie. Nowa i wyłączna technologia MCZ bazuje na obecności wyjątkowo precyzyjnego i godnego zaufania urządzenia, umieszczonego wewnątrz piecyka, potrafiącego dostosować powietrze podtrzymujące ogień do ilości pellet w zasobniku i spalić je w sposób wydajny i skuteczny, niezależnie od typu połączenia z kanałem spalinowym.
To piecyk decyduje, w sposób całkowicie bezpieczny, niezależny i automatyczny o optymalnej ilości powietrza, aby otrzymać jak najlepsze spalanie. To dzieje się przy każdym typie pellet, w każdych warunkach instalacyjnych i przy każdym rodzaju połączenia z kanałem spalinowym. To należy nazwać inteligentnym systemem! Inteligentny i prosty: Active System nadaje się nawet dla osoby nie mającej dużego doświadczenia w obsłudze zaawansowanej techniki.
Dzięki łatwemu w użyciu pilotowi oraz wszechstronnemu "timerowi" z ustawionymi programami, można go ustawić w dowolnym miejscu. Ponieważ wydobywanie się dymu nie stanowi już problemu.

powered by AdvaCMS