Wyszukiwarka
Ogloszenie1

Palniki i kotły na pelet - wygoda za przystępną cenę, więcej...

Piecyki na pellet Cadel - już od 4150 pln netto  więcej...

Towar dostarczamy na terenie całego kraju   więcej...

Kocioł Lazar 
Automatyka czyszczenia kotła i palnika.  
więcej...


Pellet Standard -  od 1000 zł/t brutto więcej...

Cadel

 

Piecyki na pelet firmy Cadel zostały tak stworzone by stały się podstawowym elementem każdego domu. Zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach by idealnie pasowały do każdego rodzaju wnętrz i nie służyły tylko do ogrzewania ale też do dekoracji. Są to produkty zaawansowane technologicznie, wygodne i bezpieczne w codziennym użyciu.
Piecyki są w pełni automatyczne, włączają się w kilku prostych krokach, żądaną temperaturę można kontrolować za pomocą pilota.
Ponadto za pomocą termostatu można skonfigurowa czas pracy i program odpowiedni dla użytkownika.

Tecnologia Cubed.
Produkty Cadel oznakowane cyfrą 3 (do sześcianu) posiadają technologię Cubed i całkowicie szczelną komorę spalania. Oznacza to, wieksze bezpieczeństwo, lepsze osiągi i mniejsze zanieczyszczenia. Bezpieczeństwo dla firmy Cadel nie jest opcją lecz standardem, dlatego zamknięta komora spalania nie jest u nas czymś ekstra.

Dlaczego zamknięta komora spalania?
Standardowy piecyk na pelet zasysa powietrze do spalania z pomieszczenia w którym się znajduje. Oznacza to, że aby się dobrze w nim paliło potrzebny jest wlot powietrza w tym pomieszczeniu. Gdy piecyk wyposażony jest w szczelną komore spalania, powietrze dostaje się do komory spalania specjalnym przyłączem bezpośrednio z zewnątrz budynku. W związku z tym nie jest potrzebny dodatkowy wlot do pomieszczenia, który może je wychładzać. Cadel poprzez zamknietą komorę spalania oferuje większe bezpieczeństwo, wydajność i niskie koszty ogrzewania.

Bezpieczeństwo w każdym pomieszczeniu.
Idealnie nadaje się do mieszkań i domów pasywnyh, ponieważ całe powietrze do spalania pobierane jest bezpośrednio z zewnątrz. Nie wymaga otworów wentylacyjnych i eliminuje irytujące przeciągi, które przyczyniają się do ochładzania pomieszczenia.

Dźwięk i szczelność.
Zapewniamy bezpieczeństwo, ponieważ gdy piecyk nieoczekiwanie wyłaczy się (np. brak prądu), dym pozostanie wewnątrz piecyka i nie wydostanie się do pomieszczenia. Zamknięta komora spalania jest hermetyczna: powietrze wchodzące lub dym wychodzący moga się dostać lub wydostać poprzez specjalne kanały.

powered by AdvaCMS